.

.

New
Lzlyer Sprchová stolička toaletná Vaňa prenosná s polstrovanými podrúčkami a operadlom, podporuje až 300 libier

Lzlyer Sprchová stolička toaletná Vaňa prenosná s polstrovanými podrúčkami a operadlom, podporuje až 300 libier

€ 0.33

Množstvo tovaru
K dispozícii na požiadanie

výška stoličky do vane nastaviteľná tak, aby vyhovovala vašim rôznym potrebám, vhodná pre rôzne skupiny ľudí.S protišmykovou gumovou podložkou na nohy, stabilnejšou a bezpečnejšou. Ľahký a odolný,vyrobený z hliníkového rámu, ľahký rám sprchovej stoličky podporuje až 300 (130 kg) libier. ľahký rám je ľahko prenosný pre väčšie pohodlie. Užitočné v kúpeľni pre starších seniorov, zdravotne postihnutých, bariatrických, zdravotne postihnutých jednotlivcov, zranených a ďalších, ktorí chcú sedieť pri kúpaní. Podľa Ergonomicky navrhnutých sedadiel ľudia sedia a pohodlnejšie, dizajn rozširujúci sedadlo, zväčšujú priestor pre aktivity, vhodný pre rôzne skupiny ľudí. Zvýšte bezpečnosť a pohodlie v oblasti vane a sprchy inštaláciou tohto praktického sedadla šetriaceho priestor. Táto Sprchová stolička je určená pre zdravotne postihnutých, starších, tehotných alebo iných nepohodlných osôb. s pohodlným a bezpečným pre každodenné použitie.Špecifikácia : Typ položky : výškovo nastaviteľná Sprchová stolička / Sprchová stolička / kúpeľová Lavicametóda čistenia : mokrá handrička, suchá Naturally Max nosnosť : 130 kg (300 libier)zoznam balíkov : 1 X Sprchová stolička【bezpečnostné opatrenia】Tento produkt predáva iba sprchové stoličky a neobsahuje ďalšie obrázky produktov.Pri ručnom meraní môže veľkosť produktu vykazovať fyzickú chybu 1-5 CMV dôsledku silného svetla Tento produkt vytvorí určitý farebný rozdiel. Je to normálne a nevyhnutné. Ďakujeme za pochopenie!Pred použitím alebo konzumáciou produktu by ste si mali vždy prečítať štítky, varovania a pokyny dodané s produktom a nespoliehať sa iba na informácie uvedené na našej webovej stránke.Vitajte v našom obchode ! Ak Máte Akékoľvek Konkrétne Otázky Týkajúce Sa Produktov, Kontaktujte Nás.

Viac informácií

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
130 Kgs (300 Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool:
【Precautions】:
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures.:
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm:
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding!:
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website.:
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :
Posledné

La elección de los compradores