.

.

New
Riešenie ušných otvorov jemná niť na ušné otvory profesionálna hygiena pre

Riešenie ušných otvorov jemná niť na ušné otvory profesionálna hygiena pre

€ 1.58

Množstvo tovaru
K dispozícii na požiadanie

Niť do uší : Prijíma štíhlu niť do uší, pružnú a šetrnú k pokožke, je bez otrepov a po namočení sa nedeformuje. Jednorazová niť s otvormi na Náušnice : bezpečná a hygienická, po použití ju vyhoďte, prinesie vám pohodlie. K dispozícii je 70 kusov nite do uší, ktorá vyhovuje vašim potrebám výmeny. Odstránenie nečistôt a zápachu : roztok Prijíma hydrofilné vzorce, blokuje molekuly vody, účinne a hlboko nečistoty, odstraňuje zápach ušných otvorov. Prenosný dizajn : nízka hmotnosť a malá veľkosť, ľahko sa skladuje a prenáša, dá sa ľahko vložiť do tašky, ideálne pre domáce a cestovné použitie. Jednoduché použitie : namočte jeden koniec nite do roztoku na 3-5 sekúnd a vyberte ju, vložte jeden koniec vlasca (nie namočený v roztoku) do ušného otvoru. Niť do uší : Prijíma štíhlu niť do uší, pružnú a šetrnú k pokožke, je bez otrepov a po namočení sa nedeformuje. Jednorazová niť s otvormi na Náušnice : bezpečná a hygienická, po použití ju vyhoďte, prinesie vám pohodlie. K dispozícii je 70 kusov nite do uší, ktorá vyhovuje vašim potrebám výmeny. Odstránenie nečistôt a zápachu : roztok Prijíma hydrofilné vzorce, blokuje molekuly vody, účinne a hlboko nečistoty, odstraňuje zápach ušných otvorov. Prenosný dizajn : nízka hmotnosť a malá veľkosť, ľahko sa skladuje a prenáša, dá sa ľahko vložiť do tašky, ideálne pre domáce a cestovné použitie. Jednoduché použitie : namočte jeden koniec nite do roztoku na 3-5 sekúnd a vyberte ju, vložte jeden koniec vlasca (nie namočený v roztoku) do ušného otvoru. Špecifikácia : Typ položky : Náušnice Hole Cleaner Kit Net obsah roztoku ušného otvoru : 15mlpočet nite do ušného otvoru : 70ks zápach roztoku : Rosefunkcia : špina do ušného otvoru, odstráňte zápach z ušného otvoru ako použiť : 1. Vyberte niť s ušným otvorom; 2. Namočte jeden koniec nite do ušného otvoru do roztoku, namočte ju na 3-5 sekúnd,počkajte, kým sa roztiahne, a potom ju vyberte;3. Pomaly zasuňte nenamočený koniec nite s ušným otvorom do ušného otvoru, pomaly a jemne šklbnite tam a späť niekoľkokrát, otočte a vytiahnite papierovú niť a nečistoty vyvedené papierom utrite.Zoznam balíkov : 1 x riešenie pre ušné Otvory70 X niť pre ušné Otvorypoznámka : 1. Neodporúča sa používať ho do pol roka od vytvorenia ušného otvoru, pretože ušný otvor nebol zahojený a násilným použitím sa dá ľahko zraniť;2. Výrobok sa používa hlavne pre ;3. Pre tých, ktorí majú tenké ušné otvory, sa odporúča niekoľkokrát natiahnuť ušné otvory náušnicami. Doba namáčania nite do ušného otvoru je kontrolovaná do 5 sekúnd. Niť s ušným otvorom sa dá skrátiť a pomaly ťahať; 4. Najprv použite nenamočený koniec, aby ste prešli cez ušný otvor;5. Skladujte na chladnom mieste a mimo detí.

Viac informácií

Item Type:
Earrings Hole Cleaner Kit
Net Content of Ear Hole Solution:
15ml
Number of Ear Hole Floss:
70pcs
Solution Odor:
Rose
Function:
ear hole dirt, remove ear hole odor
How to Use:
1. Take out the ear hole floss;:
2. Soak one end of the ear hole floss in the  solution, soak it for 3‑5 seconds, wait for it to expand and then take it out;:
3. Slowly insert the unsoaked end of the ear hole floss into the ear hole, slowly and gently twitch back and forth a few times, rotate and pull out the paper thread, and wipe off the dirt brought out with paper.:
Package List:
1 x Ear Hole Solution:
70 x Ear Hole Floss:
Note:
1. It is not recommended to use it within half a year of the formation of the ear hole, because the ear hole has not been healed, and it is easy to be injured by forcible use;:
2. The product is mainly used for ;:
3. For those with thin ear holes, it is recommended to stretch the ear holes with earrings a few times. The soaking time of the ear hole floss is controlled within 5 seconds. The ear hole floss can be shortened and pulled slowly;:
4. Please use the unsoaked end to pass through the ear hole first;:
5. Store in a cool place and out of of children.:
Posledné

La elección de los compradores