.

.

New
Xigua Funny Dog Chrismtas tree Stand Mat pre ochranu podlahy, okrúhly vodotesný stojan na strom podnos Mat Holiday Party dekorácie, 28inch.

Xigua Funny Dog Chrismtas tree Stand Mat pre ochranu podlahy, okrúhly vodotesný stojan na strom podnos Mat Holiday

€ 8.24

Množstvo tovaru
K dispozícii na požiadanie

【Perfektná veľkosť】 : podložka na stojan na strom s priemerom 28 palcov, ideálna pre strom akejkoľvek veľkosti od 5 "malých po 7" veľkých stromov,od tradične zdobeného až po rozmarný umelý vianočný stromček.Skvelé pre vianočné ozdoby na stromček. 【Jednoduché skladovanie a čistenie】 : podložka na stojan na stromček, odolná a dá sa používať mnoho rokov;umývanie vodou;vyčistené štetcom;zaveste ho na sušenie a nebielte,zrolujte ho,keď sa nepoužíva, a uložte ho spolu s inými vianočnými a sviatočnými predmetmi. 【Všestranná ochrana】 : Chráňte podlahy a koberce z tvrdého dreva pred poškriabaním a zabráňte znečisteniu podlahy rozliatymi vodnými škvrnami a nečistotami;určite sa stane silnou a krásnou dekoráciou vo festivalovej výzdobe, ktorá dodá festivalovej výzdobe slávnostnú príchuť. 【Použiteľné Scenáre】 : Vianoce, Halloween,Vianočné Cosplay,Predaj,Propagačné Akcie,Každoročné Obrady,Komunitné Udalosti,Javiskové Predstavenia,Sviatočné Večierky Atď. 【30-dňová záruka】 : vaša spokojnosť je pre nás veľkou cťou,takže garantujeme, že ponúkneme bezplatnú výmenu alebo vrátenie peňazí, ak sa niečo pokazí o produkte do 30 dní. Špecifikácia : Materiál : Polyester Veľkosť : Mat je 28 palcov Množstvo : 1 balenie 1xchristmas tree Stand Mat perfektná veľkosť Tree Stand Mat 28 palcov v priemere,ideálny pre všetky veľkosti stromu od 5"malých až 7"veľkých stromov,od tradične zdobených až po náladový umelý vianočný stromček.Skvelé pre vianočné ozdoby na stromček. Ľahké skladovanie a čistenie podložky na stojan na stromček,odolná a dá sa používať mnoho rokov;umývanie vodou;vyčistené štetcom;zaveste ho na sušenie a nebielte,zrolujte ho,keď sa nepoužíva, a uložte ho spolu s inými vianočnými a sviatočnými predmetmi. Všestranná Ochrana chráni podlahy a koberce z tvrdého dreva pred poškriabaním a zabraňuje znečisteniu podlahy rozliatymi vodnými škvrnami a nečistotami;určite sa stane silnou a krásnou dekoráciou vo festivalovej výzdobe,ktorá dodá festivalovej výzdobe slávnostnú príchuť. Použiteľné Scenáre Vianoce, Halloween,Vianočné Cosplay,Predaj,Propagačné Akcie,Každoročné Obrady,Komunitné Akcie,Javiskové Predstavenia,Sviatočné Večierky Atď. 30-dňová záruka Vaša spokojnosť je pre nás veľkou cťou,takže vám Garantujeme bezplatnú výmenu alebo vrátenie peňazí, ak sa niečo pokazí o produkte do 30 dní.

Viac informácií

Material:
Polyester
Size:
Mat is 28 inches
Quantity:
1 Pack
1xChristmas Tree Stand Mat:
Perfect Size:
Tree Stand Mat 28 Inches in diameter,Perfect for any size tree from :
5”small to 7”large trees,from traditionally decorated to whimsical artificial Christmas tree.Great for Xmas tree decorations.:
Easy Storage and Clean:
The tree stand mat,durable and can be used for many years;Water wash;cleaned with a brush;hang it to dry and do not bleachTo,roll it up when not in use,and store it together with other Christmas and holiday items.:
All Round Protection:
Protect hardwood floors and carpets from scratches,and prevent spilled water stains and dirt from contaminating the floor;it will certainly become a powerful and beautiful decoration in festival decoration,to add a festive flavor to the festival decoration.:
Applicable Scenarios:
Christmas,Halloween,Christmas Cosplay,Sales,Promotions,Annual Ceremonies,Community Events,Stage Performances,Holiday Parties,Etc.:
30 Days Warranty:
Your satisfaction is great honor for us,so we guarantee to offer a free replacement or refund if anything goes wrong about the product within 30 days.:
Posledné

La elección de los compradores